« Tagasi

Rahvamaja tuluõhtu peetud

Eelmise nädala lõpul toimus Juuru Rahvamaja renoveerimise toetuseks teine tuluõhtu. Kogusime juurde kaks ja pool tuhat eurot. Nüüdseks on koos viis ja pool tuhat eurot ning kuna valla poolt on tulemas lisa, saame juba sel suvel alustada mõnede sisetöödega. Muidugi ei olnud see tuluõhtu viimane. Loodetavasti toimub järgmine juba rahvamaja taga peoplatsil ja uuel terrassil.

Suur tänu kõigile, kes sellel tuluõhtul Juuru Rahvamaja renoveerimist toetasid, ürituse korraldamisel abiks olid, kontserdil esinesid, heategevuskohvikus aitasid ja oma küpsetistega toetasid ning muidugi neile, kes meie peole tulid ja kontserti nautisid. See on meile sama tähtis, kui ehituseks kogutav tulu.

Olgu öeldud, et Juuru Vallavalitsuse annetuskonto on jätkuvalt avatud SEB Pangas EE181010052037477000.

Jaak Kadarik jäädvustas meie õhtu ka pildile. Suur aitäh, Jaak! Pilte saab vaadata siit: www.jaakk.planet.ee/juururmtulu2017_/.

Kui rahvamajja satute, astuge kaminasaalist näitusmüügilt läbi. Seal on Jaak Kadariku mustvalged graafilised pildid ehk fotograafika. Ja Enri Pahapillilt 4 akrüülmaali Juurust. Iga pildi müügist laekub 20% rahvamaja toetuseks. Näitus lahti märtsis-aprillis.


TERJE KAUR
Juuru Rahvamaja juhataja