Koolitused Raplamaa ettevõtjatele

Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus korraldab:

Koolitus "Mõtestatud eksport" 21. septembril Raplas.

Koolitus toimub Raplas (Tallinna mnt 14, II korrus, ruum 209) kell 10.00–15.00.

Koolitaja on ekspordipraktik Paavo Pauklin.

Koolitusele on oodatud Raplamaa ettevõtjad, kes juba ekspordivad või plaanivad sellega alustada.

Täpsem teave siit.

Digiturunduse ja Facebooki koolitus 27. septembril Raplas.

Koolitaja ettevõtja ja digiturunduse praktik Keijo Kumpas!

Koolitus toimub Raplas (Tallinna mnt 14, II korrus, ruum 209) kell 12.30–17.00.

Sihtgrupp: Koolitusele oodatakse alustavaid ja juba toimetavaid ettevõtjaid või nende müügiesindajaid, kes soovivad edendada toodete-teenuste müüki, kasutades selleks sotsiaalmeediat. Mentorklubi jätkuseminarile on eeskätt oodatud mentiid ning mentorid, kes on osalenud aastate vältel Raplamaa ettevõtjate mentorklubis. Aga ka kõik teised huvilised!

Facebooki koolitus on Sulle, kui hakkad seda praktikas kasutama!

Täpsem teave siit.

Raplamaa Mentorklubi jätkuseminar – sügismatk 10. oktoobril 2017.

Kutsume Sind ühele mõnusale sügismatkale rappa, kuhu tavaliselt ei satuta. Matka käigus õpid enda sisse vaatama ja ennast usaldama selles kiirest elutempos, mis meid ümbritseb.

Päeva jooksul võtame toetavas keskkonnas aega enda küsimuste peale mõtlemiseks, jagame kogemusi ja teadmisi. Vaatame, kuidas luua selgust ja tuua jõudu enda tegemistesse.

See on ka hea võimalus uuesti kokku saada ning tutvuda teiste omataolistega!

Kohtade arv grupis on piiratud.

Täpsem teave siit.

Ajajuhtimise koolitus ehk kuidas teha nii, et olulised asjad saaksid tehtud ja ise seejuures terveks jääks 31. oktoobril kell 12.00–16.45.

Päeva veab Raplamaa mentorklubi mentor Ain Mihkelson.
Osalustasu: 35 EUR Raplamaa mentorklubides osalenutele, 40 EUR teistele vahvatele inimestele.

Kohtade arv grupis on piiratud.

Täpsem teave siit.

Koolitus "Tööohutusalase töö korraldus ettevõttes: tööohutusalane dokumentatsioon ja riskianalüüs" 15. novembril 2017 kell 10.00–17.00.

Raplamaa Ettevõtlusnädalal osalejatele kehtib soodushind 75 eurot.

Uuri ettevõtlusnädala kohta lisa: http://ettevotlusnadal.ee/rapla/.

Täpsemat teavet koolituse kohta leiad siit.