14.03.17

 

Juuru valla preemiad annab Juuru Vallavolikogu vastavalt Juuru valla preemiate määramise ja välja andmise korrale välja üks kord aastas.

Ettepanekuid preemiate saajate kandidaatide kohta võivad esitada volikogu ja Juuru vallavalitsuse liikmed, volikogu komisjonid, vallas tegutsevad juriidilised isikud, vallavalitsuse hallatavad asutused, külaliikumised (külavanemad) ja kodanike ühendused.

 

Preemiate liigid:


- Juuru valla elutöö preemia;
- Juuru valla aasta sotsiaaltöö preemia;
- Juuru valla aasta hariduspreemia;
- Juuru valla aasta kultuuripreemia;
- Juuru valla aasta spordipreemia;
- Juuru valla Eduard Vilde preemia.


Juuru valla preemiate laureaadid:


ELUTÖÖ PREEMIA

2006 - Elli Saar
2007 - Aino Kalda
2008 - Esta Jõeste
2009 - Tõnu Runno
2010 - Avo Kadarik
2011 - Tiiu Runno
2012 - Tiivi Lepik
2013 - Helvi Vaidla
2014 - Eino Salmiste
2015 - Õie Orulaid
2016 - Toomas Malva
2017 - Elli Vald


SOTSIAALTÖÖ PREEMIA

2006 - Õie Mesila
2007 - Helvi Vaidla
2008 - Marina Runno
2009 - Kari Juhani Korpivaara
2010 - Evi Toomi
2011 - Helve Vallistu
2012 - Aime Põlts
2013 - Juuru Valla Emade Ühendus
2014 - Kalle Poroson
2015 - Nele Aus
2016 - Vivi Ruut
2017 - Kalev Niinemets


HARIDUSPREEMIA

2006 - Anneli Simkin
2007 - Pille Malva
2008 - Helle Anderson
2009 - Toomas Malva
2010 - Tauno Kibur
2011 - Laine Oeselg
2012 - Elve Ruus
2013 - Ester Ilves
2014 - Ene Holsting
2015 - Ülle Rahuoja
2016 - Heli Luhaorg
2017 - Helle Kiviselg


KULTUURIPREEMIA

2006 - Tiivi Lepik
2007 - Peep Vahtrik
2008 - SA Juuru Mihkli Kiriku Oreli Fond
2009 - Aili Normak
2010 - Tamara Anderson
2011 - Anu Teras
2012 - Järlepa Kodukultuuri Selts
2013 - Asta Ahlberg
2014 - Rait Talvoja
2015 - Terje Kaur
2016 -  töörühmale Jaanus Plaat, Kalev Kask, Hille Saluäär, Peep Vahtrik, Martin Pedanik, Mirjam Varik, Rait Talvoja, Jaak Kadarik (Mahtra Talurahvamuuseumid toimetised V, Ants Kruusimägi „Juuru kihelkond")
2017 - Malle Talvoja


SPORDIPREEMIA

2008 - perekond Tammemäe (Urmas, Lea, Timmo, Lauri, Piibe ja Marie)
2009 - Piibe Tammemäe
2010 - E. Vilde nim. Juuru Gümnaasiumi mälumänguvõistkond: Kertu Klandorf,
2010 - Dmitri Rozgonjuk, Reigo Kebja
2011 - Juuru köieveomeeskond (Maarek Lee, Marco Lee, Ott Meinberg,
2011 - Mikk Meinberg, Jaan Nokkur, Mart Veinberg, kapten Sergei Berednikov)
2012 - Juuru mälumänguvõistkond (Peep Vahtrik, Hannes Vald, Igor Habal, Dmitri Rozgonjuk)
2013 - MTÜ Pirgu Küla
2014 - Taavi Niinemets
2015 - Timmo Tammemäe
2016 - veoautoekipaažile Rainer Tuberik, Tauri Taevas
2017 - Hannes Vald


JUURU VALLA EDUARD VILDE PREEMIA

2008 - Heidy Meriste
2009 - Ervin Piigli
2010 - Dmitri Rozgonjuk
2011 - Jürgen Piigli
2012 - Diana Niinpalu
2013 - Elvis Leinberg
2014 - Kristel Leola
2015 - Liisa-Lotta Lokk
2016 - Mari-Liis Truusööt

 

Toimetaja: ANU LILLEMÄGI