Vabariigi Valimiskomisjoni valimiste arhiivist on leitav informatsioon kandideerijatest ja valimistulemustest alates 1993. aasta KOV valimistest.

 

Juuru Vallavolikogu liikmed 22.10.2009–25.10.2013
 

Ants Raismaa | VL Meie Kodu
Margus Ruus | VL Meie Kodu, volikogu aseesimees (alates 25.11.2010)
Kuuno Ahlberg | VL Meie Kodu
Hannes Vald | VL Meie Kodu
Margus Jaanson | VL Sinuga Juurus (volitused peatatud 20.11.2009 seoses vallavanemaks valimisega)
Sirje Endre | VL Sinuga Juurus, volikogu esimees
Marina Runno | VL Sinuga Juurus
Tiina Tiitso | VL Sinuga Juurus
Tauno Kibur | VL Sinuga Juurus, volikogu aseesimees 29.10.2009–15.02.2010 (volitused peatatud 15.02.2010–31.08.2011, volitused lõppenud 05.03.2013, valimiskomisjoni 05.03.2013 otsus nr 14)
Meeri Ehandi | VL Sinuga Juurus, volikogu aseesimees 25.02.2010–25.11.2010 (määratud 20.11.2009)
Rein Järvik  | VL Sinuga Juurus (määratud 15.02.2010, volitused lõppenud 18.02.2010)
Villu Jalukse  | VL Sinuga Juurus (määratud 18.02.2010, volitused lõppenud 01.09.2011)
Rait Talvoja | VL Sinuga Juurus (määratud 05.03.2013, valimiskomisjoni 05.03.2013 otsus nr 14)

 

Juuru Vallavolikogu liikmed 21.10.2005–21.10.2009
 

Ants Raismaa VL Meie Kodu (volitused peatatud 25.10.2005–20.10.2007)
Enn Sassian VL Stabiilselt Arenev Vald
Andrus Tuisk VL Vallaarendus
Marco Lee VL Meie Kodu
Margus Jaanson VL Sinuga, Juuru (volitused peatatud 28.11.2005)
Tiit Peedu VL Stabiilselt Arenev Vald
Hannes Vald VL Meie Kodu
Kuuno Ahlberg VL Vallaarendus
Kadri Oberg VL Meie Kodu (volitused peatatud 25.10.2005–20.10.2007)
Mart Ruus VL Meie Kodu (määratud 25.10.2005)
Andreas Riis VL Meie Kodu (määratud 25.10.2005, volitused peatatud 26.10.2005–25.10.2007)
Margus Ruus VL Meie Kodu (määratud 26.10.2005)
Sirje Endre VL Sinuga, Juuru (määratud 28.11.2005, volitused lõppenud 05.12.2005)
Mait Raid VL Sinuga, Juuru (määratud 05.12.2005, volitused lõppenud 19.12.2005)
Rait Talvoja VL Sinuga, Juuru (määratud 19.12.2005)

Vt lisaks Juuru valla valimiskomisjoni otsused:
• 20.10.2005 otsus nr 7 "Volikogu liikmete registreerimine"
• 20.10.2005 otsus nr 8 "Volikogu asendusliikmete registreerimine"
• 20.10.2005 otsus nr 9 "Lisamandaatide registreerimine"
• 25.10.2005 otsus nr 10 "Volikogu liikmete volituste peatamine ja asendusliikmete
määramine"
• 26.10.2005 otsus nr 11 "Volikogu liikme volituste peatamine ja asendusliikme määramine"
• 10.11.2005 otsus nr 12 "Volikogu esimehe valimine"
• 28.11.2005 otsus nr 13 "Volikogu liikme volituste peatumine ja asendusliikme määramine"
• 05.12.2005 otsus nr 14 "Volikogu liikme volituste lõppemine ja asendusliikme määramine"
• 19.12.2005 otsus nr 15 "Volikogu liikme volituste lõppemine ja asendusliikme määramine"

 

Juuru Vallavolikogu liikmed 25.10.2002-20.10.2005
 

Marina Runno VL Elujõuline Koduvald (volitused lõpetatud 24.10.2002)
Sirje Endre VL 21. Sajandi Juuru
Margus Jaanson VL Elujõuline Koduvald
Marko Tiitus VL 21. Sajandi Juuru (volitused lõpetatud 01.04.2005)
Helle Kiviselg VL Elujõuline Koduvald (volitused lõpetatud 07.10.2004)
Tiina Tiitso Eesti Pensionäride Erakond
Mait Raid VL 21. Sajandi Juuru
Enn Sassian VL Elujõuline Koduvald
Rain Tulp VL Elujõuline Koduvald
Peeter Teras VL Elujõuline Koduvald (volitused lõpetatud 24.10.2002)
Age Tekku VL Elujõuline Koduvald (määratud 24.10.2002, volitused lõpetatud 04.06.2004)
Villem Reinaas VL Elujõuline Koduvald (määratud 07.10.2004)
Gert Ogga VL Elujõuline Koduvald (määratud 04.06.2004)
Tõnu Runno VL 21. Sajandi Juuru (määratud 01.04.2005)

Vt lisaks Juuru valla valimiskomisjoni otsused:
• 04.06.2004 otsus nr 1 "Muudatused Juuru Vallavolikogu koosseisus"
• 07.10.2004 otsus nr 2 "Muudatused Juuru Vallavolikogu koosseisus"
• 01.04.2005 otsus nr 1 "Muudatused Juuru Vallavolikogu koosseisus"

 

Juuru Vallavolikogu liikmed 21.10.1999-24.10.2002
 

Peeter Teras (volitused peatati)
Margus Jaanson
Toomas Malva
Kalle Poroson
Mait Raid (lõpetatud 19.10.2000)
Raivo Riis (lõpetatud 21.09.2000)
Ain Roosimägi
Marina Runno (peatatud 18.05.2000)
Tiina Tiitso
Tõnu Runno (peatatud 18.11.1999 – vallavanemaks)
Enn Sassian (alates 19.11.1999)
Laine Oeselg (alates 18.05.2000)
Mart Ruus (alates 19.10.2000)
Andrus Tuisk (alates 16.11.2000)

 

Juuru Vallavolikogu liikmed 24.10.1996-20.10.1999
 

Andrus Tuisk
Peeter Teras
Margus Jaanson
Enn Sassian
Mart Ruus
Terje Luik
Raivo Riis
Ain Roosimägi
Tõnu Kalda

.